دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش ملي گياهان دارويي و کشاورزي پايدار

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

به منظور دانلود بررسی اثر ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای سیلو شده بر برخی فراسنجه های خونی در بره های نر مهربان در فایل ورد (word) آزمایشی به صورت طرح کاملاً تصادفی با 6 تکرار انجام شد. تعداد 18 راس بره به طور تصادفی به 3 گروه تقسیم شدند. تیمارها شامل: 1)شاهد (جیره پایه)، 2)جیره پایه که در آن 7/2 درصد سیلوی ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای جایگزین یونجه شد و 3) جیره پایه که در آن 15/9 درصد سیلوی ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای جایگزین یونجه شد. در روزهای صفر، 30 و 60 آزمایش از هر بره قبل از نوبت غذایی صبح خون گیری به عمل آمد. نتایج به دست آمده نشان داد که استفاده از سیلوی ضایعات کمپوست قارچ دکمه ای تأثیر معنی داری بر غلظت گلوکز، HDL و LDL سرم نداشت.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید