دانلود نرم افزار آموزش کامل گنج یابی، دفینه یابی و باستان شناسی در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد
تعداد صفحات فایل : 200

دانلود نرم افزار اندرویدی آموزش کامل گنج یابی، دفینه یابی و باستان شناسی

نرم افزار جامع گنج یابی، کامل ترین و آخرین نمونه اصلاح شده نرم افزار آموزش گنج یابی و کاوش دفینه و به عبارتی ساده ترین و کاملترین وسیله جامع آموزش همه جانبه گنج یابی و نیز فراگیری علم باستان شناسی و گنج یابی می باشد.

یکی از موضوعاتی که گنج پژوهان همیشه با آن مشکل دارند مواجهه شدن با آثار و علایم مختلف در کوهها، دره ها و جنگلها می باشد که نیاز به تفسیر و آثارشناسی و کشف رمز آنی دارد . به همین دلیل دسترسی سریع به اساتید و آثارشناسان بسیار محدود بوده و یا ممکن هست امکانات ارتباطی مثل نبود آنتن اجازه دسترسی کاربران به اساتید را ندهد .این نرم افزار همراه اندرویدی مشکل کاربران را تا بیش از 90درصد حل میکند .

نرم افزار اندرویدی راهنما و آموزش جامع گنج یابی، دفینه یابی، باستان شناسی
آخزین ورژن نرافزار آموزش جامع گنج یابی با منوها و سرفصل های متنوع،
یکی از محسنات این نرم افزار نسبت به کتابهای گنج یابی، امکان جستجوی آن است که شما میتوانید به راحتی نشانه یا مطلب دلخواه را پیدا کنید
برخی سرفصلها و عناوین موجود در این نرم افزار جامع :
– آثارشناسی علایم

– نشانه ها

– فلزیابها

– طلسم ها

– گنج نامه ها و نسخه ها

– درخت و نشانه ها

– مومیایی و قبور

– فلزیاب ها

– سنگهای قیمتی

– علوم باستان شناسی

– گنجینه های ایران

– تاریخ جهان

– موزه های جهان

نکات طلایی و صدها مورد مفید و اطلاعات بسیار کمیاب در خصوص تاریخ و پادشاهان ایران و مطالب مهم و موثر دیگر در گنج و دفینه یابی است.
این نرم افزار به راحتی و بدون هیچ مشکلی بر روی گوشی های اندروئیدی قابل نصب است.

چند تفاوت بسیار مهم اپلیکیشن گنج یابی فروشگاه ایرانیکان با اپلیکیشن های گنج یابی فروشگاه های اپلکیشن دیگر:

1- برخی فروشگاه ها نسخه رایگان آنرا به قیمت یکی دو هزار تومان می فروشند که پس از خرید دوباره مجبورید هزینه بپردازید تا نسخه کامل و به روز شده آن را بگیرید.

2 – در فروشگاه های مختص اپلیکیشن های موبایل، فایل اصلی نرم افزار به صورت مخفی است و به گونه ای است که فایل اصلی در اختیار شما قرار نمیگیرد. شما فقط باید با موبایل، برنامه را نصب کنید و درصورتی که برنامه خراب شود چون فایل اصلی را ندارید نمی توانید دوباره آنرا نصب کنید و باید مجدد هزینه بپردازید اما با خرید از فروشگاه ما می توانید فایل اصلی را ذخیره کنید که هرگاه برنامه نصبی دچار مشکل شد دوباره آنرا نصب کنید.

3 -نرم افزار فروشگاه ما کاملا به روز بوده و بارها امتحان شده و توسط کارشناسان خبره گنج یابی تست شده و کارایی بالای خود را ثابت کرده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید