دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word)

دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word)

… دانلود …

دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقیق تاریخچه شرکت بهسازین در فایل ورد (word) :

شرکت بهسازین تهران در سال 1367 در تهران فعالیت خود را آغاز نمود، هدف از تأسیس این شرکت در آغاز تولید قطعات انواع موتور سیکلت بود. در این راستا شرکت فعالیت خود را با تولید آینه موتور سیکلت یاماها آغاز نموده و پس از آن قطعاتی چون:
– آینه موتور سیکلت هوندا
– قلوه ای چپ و راست موتور سیکلت یاماها
– قلوه ای چپ و راست موتور سیکلت برآوو
– کمک فنر طرح قدیم برآوو
– کمک فنر طرح قدیم برآوو
و … را به تدریج در برنامه کاری خود قرار داد. این شرکت فعالیت بخش طراحی خود را با طراحی و اصلاح کمک فنر قدیمی برآوو که اشکالات زیادی داشت و تبدیل آن به کمک فنری جدید آغاز نمود که این کمک فنر جدید جای خود را به خوبی در بازار باز نمود و در نهایت باعث گردید که شرکت نیرو محرکه استفاده از این کمک فنر را جایگزین کمک فنر قدیمی در خط تولید خود نماید.
شرکت بهسازین تهران در سال 1371 موفق به طراحی یک موتور سیکلت جدید با قوای محرکه موتور سیکلت برآوو گردید. این طرح شدیداً مورد توجه وزیر صنایع سنگین وقت قرار گرفته و ایشان جهت تشویق این شرکت دستور صدور مجوز تولید موتور سیکلت در شهر تهران را برای این شرکت صادر کردند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی nx وارد صفحه فروش فایل دانلودی nx شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

nx