دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1387 در ژنتیك نوین از صفحه 13 تا 20 منتشر شده است.
نام: گزارش فعالیت احتمالی ترانسپوزون ها هنگام كالوس زایی در سیب زمینی تریپلویید
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ریز ماهواره
مقاله رنروترانسیزون
مقاله REMAP؛ سیب زمینی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: فروتن مسیح
جناب آقای / سرکار خانم: وتن اندرو
جناب آقای / سرکار خانم: ویلكینسون مایكل

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف اولیه این تحقیق، امكان سنجی القای ناپایداری كروموزومی در كشت كالوس سیب زمینی بوده است. كالوس حاصل از برگ در محیط هایی با دماهای مختلف رشد كردند و وجود یا عدم وجود ریزماهواره های اختصاصی گروه های ژنومی در گیاهچه های حاصل از كشت كالوس بررسی شد. مشاهده شد كه در سه گیاهچه باززایی شده از كالوس، قطعات DNA حاصل از SSR-PCR بزرگتر از حد مورد انتظار برای ریزماهواره هاست. در بررسی مجدد این نمونه ها، از یكی از آغازگرهای رفت یا برگشت ریزماهواره همراه با آغازگرهای رتروترانسپوزون Tst1 استفاده شد و در دو مورد، قطعه ای در حدود 100 bp یا بزرگتر بین دو آغازگر یافت شد. به نظر می رسد این پدیده به دلیل قرار گرفتن یك توالی ترانسپوزون در بین دو آغازگر رفت و برگشت ریزماهواره روی داده باشد. عوامل موثر بر این پدیده و منابع احتمالی خطاهای آزمایشی مورد بحث قرار گرفت.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید