دانلود مقاله کاربرد FFT در محاسبات هارمونیکها و توان اعوجاجی شبکه ناشی از عملکرد مبدل های HVDC در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله کاربرد FFT در محاسبات هارمونیکها و توان اعوجاجی شبکه ناشی از عملکرد مبدل های HVDC در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کاربرد FFT در محاسبات هارمونیکها و توان اعوجاجی شبکه ناشی از عملکرد مبدل های HVDC در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کاربرد FFT در محاسبات هارمونیکها و توان اعوجاجی شبکه ناشی از عملکرد مبدل های HVDC در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کاربرد FFT در محاسبات هارمونیکها و توان اعوجاجی شبکه ناشی از عملکرد مبدل های HVDC در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1372

محل انتشار: هشتمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

عباس شولائی – دانشگاه علم و صنعت
علی همتی – مرکز تحقیقات نیرو
بهزاد ایرانی – مرکز تحقیقات نیرو

چکیده:

مبدلهای قدرت AC/DC شبکه انتقال جریان مستقیم با ولتاژ بالا ) ) HVDC هارمونیکهای زیادی در شبکه تزریق می کنند و مستقل از نوع کارشان توان راکتیو از شبکه می گیرند برای مطالعه این پدیده ها یک سخت افزار جانبی به مدل آزمایشگاهی HVDC ساخته شده در مرکز تحقیقات نیرو اضافه گردیده است . این سیستم توسط میکروکامپیوتر و الگوریتم FFT به بررسی هارمونیکها و اعوجاج ایجاد شده ) ) THD در شبکه می پردازد . در این مقاله ضمن ارائه سخت افزار و نرم افزار به کار رفته، با نکات جدید در مورد عملکرد هارمونیکی مبدلها آشنا می شویم . در پایان محاسبات انجام شده را با نتایج آزمایشگاهی که توسط طیف نگار و THD متردقیق انجام شده مقایسه می کنیم .

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید