دانلود مقاله روند طراحی و ملزومات ترکیب هوا و روانکار به منظور بکارگیری به عنوان سیال برشی در عملیات‌های ماشینکاری در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله روند طراحی و ملزومات ترکیب هوا و روانکار به منظور بکارگیری به عنوان سیال برشی در عملیات‌های ماشینکاری در فایل ورد (word) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله روند طراحی و ملزومات ترکیب هوا و روانکار به منظور بکارگیری به عنوان سیال برشی در عملیات‌های ماشینکاری در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله روند طراحی و ملزومات ترکیب هوا و روانکار به منظور بکارگیری به عنوان سیال برشی در عملیات‌های ماشینکاری در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله روند طراحی و ملزومات ترکیب هوا و روانکار به منظور بکارگیری به عنوان سیال برشی در عملیات‌های ماشینکاری در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید

تعداد صفحات: 13

نویسنده(ها):

احسان شهبازی – کارشناس مهندسی مکانیک-ساخت و تولید
سعید زارع چاوشی – دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه ساخت و تولید، دانشکده مهندسی و فناوری های

چکیده:

صنایع و محققان همواره در پی رو شهایی جهت کاهش میزان سیالات برشی به کار رفته در عملیات های ماشینکاری بوده اند تا بدین وسیله موفق به کاهش مشکلات ناشی از بکارگیری این سیالات نظیر مشکلات زیست محیطی، مخارج اضافی ناشی ازنگهداری، استفاده و تمیزکاری دستگاه و قطعات تولید شده گردید. امروزه با بهبود ابزارهای برشی مورد استفاده در فرآیندهای ماشینکاری امکان دستیابی به این هدف فراهم شده است. تکنیک بکارگیری حداقل روانکار، به عنوان یک راه حل مناسب جهت دستیابی به این هدف ارائه شده است. در این روش، روانکار (ترکیبی از روغن و خن ککار، مانند امولسیون آب و روغن Z1 به صورت ذرات کوچک وارد جریان هوای فشرده شده، سپس این ترکیب به عنوان سیال برشی توسط نازل به ناحیه ماشینکاری پاشیده می شود. نتایج بکارگیری ترکیب هوا و روانکار بر روی عمر ابزار، کیفیت سطوح ماشینکاری شده و ; در مقالات بسیاری مورد توجه و بررسی قرار گرفته است، اما هدف این مقاله پرداختن به نحوه دستیابی به این ترکیب جهت بکارگیری در فرآیندهای ماشینکاری است. در این مقاله مفاهیم و روش های ترکیب هوا و روانکار مورد مطالعه قرار گرفته و دو روش ابدائی تست شده در آزمایشگاه جهت دستیابی به این هدف ارائه شده است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید