دانلود مقاله بررسی نوآوری و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله بررسی نوآوری و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در فایل ورد (word) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی نوآوری و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسی نوآوری و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی نوآوری و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات:18

نویسنده(ها):

منوچهر انصاری – استادیار گروه مدیریت بازرگانی، دانشکده مدیریت، دانشگاه تهران
حسین رحمانی یوشانلوئی – عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد سلماس، دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اج
محمد میرکاظمی مود – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
محمد پاسبان – استادیار گروه مدیریت دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی وا

چکیده:

در این مقاله به بررسی و پذیرش تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی دورکاری برای اولین بار در ایران در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران پرداخته شده است. با توجه به مدل‌های ارائه شده برای پذیرش تکنولوژی در این تحقیق مدل دیویس استفاده شده است. این تحقیق از لحاظ هدف کاربردی، از لحاظ روش توصیفی – پیمایشی می باشد . جامعه آماری تحقیق دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده و روش نمونه گیری مورد استفاده سرشماری است. پایایی ابزار مورد استفاده، پرسشنامه 0836 محاسبه گردیده است. نتایج بررسی نشان می دهد از بین این متغیرها، متغیرهای توانائی فردی بر برداشت ذهنی از آسانی استفاده، برداشت ذهنی از آسانی استفاده بر برداشت ذهنی از سودمندی،آسانی بر طرز نگرش فرد به سیستم، برداشت ذهنی از سودمندی بر تصمیم به استفاده، تصمیم به استفاده بر استفاده عملی، به طور معنی داری بر پذیرش و استفاده از سیستم‌های دورکاری مؤثر هستند. از طرفی کم بودن ضریب مسیر و ارزش آزمون t برای بقیه متغیرها یعنی توانائی فردی بر برداشت ذهنی از سودمندی، برداشت ذهنی از سودمندی بر طرز نگرش فرد به سیستم، را نشان دهنده عدم معنی داری آنها در جامعه آماری مورد مطالعه دانست .

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید