دانلود مقاله بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار بر مهارت های کارآفرینانه دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه های غیر پزشکی شهرستان چابهار) در فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 دانلود مقاله بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار بر مهارت های کارآفرینانه دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه های غیر پزشکی شهرستان چابهار) در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار بر مهارت های کارآفرینانه دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه های غیر پزشکی شهرستان چابهار) در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار بر مهارت های کارآفرینانه دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه های غیر پزشکی شهرستان چابهار) در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار بر مهارت های کارآفرینانه دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه های غیر پزشکی شهرستان چابهار) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی
تعداد صفحات: 12
نویسنده(ها):
حسین عسکری پور گلویک – هیات علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، کارشناسی ارشد منابع انسانی
قاسم بخشنده – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی
طاهره شهرکی – دانشجوی کارشناسی مدیریت و بازرگانی دریایی، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

چکیده:
زیرساخت های ذهنی و روانشناختی کارآفرینان زمینه ساز اقدامات موفق یا ناموفق آن ها در آینده ی کاری می باشد. دانشجویان به عنوان افراد دارای پتانسیل های بالقوه کارآفرینی، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بنابراین پژوهش حاضر با هدف بررسی تأثیر نگرش به کسب و کار (شامل ابعاد نیت کارآفرینانه، نگرش به رقابت، نگرش به پول، نگرش به تغییر، نگرش به کارآفرینی، ادراک از محیط دانشگاه، حمایت محیطی و موانع محیطی) بر مهارت های شخصی کارآفرینانه دانشجویان (شامل مهارت های کنترل و نظم درونی، ریسک پذیری، نوآوری، توانایی اداره تغییر، تغییر محوری، پشتکار و رهبری دوراندیشی) صورت پذیرفته است. جامعه مورد پژوهش دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار؛ دانشگاه پیام نور؛ دانشگاه علمی کاربردی؛ دانشگاه بین المللی و دانشگاه آزاد اسلامی چابهار بودند. نمونه آماری 300 نفری از بین مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ترم های مختلف تحصیلی بطور تصادفی ازجامعه مورد مطالعه در نیمسال اول 91 و نیمسال دوم 92 انتخاب شدند که 271 مورد برگشتی با نرم افزارهای SPSS و آزمون همبستگی تجزیه و تحلیل شد. نتایج نشان می دهد که نگرش به کسب و کار تأثیر مستقیم و معناداری بر مهارت های کارآفرینی دارد. این نتیجه در همه ابعاد بجز ادراک از محیط دانشگاه و حمایت محیطی دیده می شود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید